Náš tím

Ing. Boris Sližka / Senior consultant & partner

Boris je senior konzultant a partner spoločnosti Scott&Hagget Slovakia s.r.o. Má dlhoročné skúsenosti z oblasti biznisu, ktoré pretavuje do spolupráce s našimi klientmi. Počas svojej obchodnej praxe v oblastiach FMCG, retail a manufacturing manažoval národné aj medzinárodné projekty, tímy, venoval sa produktovému manažmentu a vytváral obchodné stratégie pre špecifické trhy. Od roku 2003 pôsobí ako senior tréner, konzultant a kouč.

Zuzana Podkonická, MS / Senior consultant

Zuzana pôsobí ako senior konzultantka a klinická psychologička, ktorá má bohaté a jedinečné skúsenosti zo svojho štúdia a praxe v Spojených Štátoch aj na Slovensku. Aj jej skúsenosti dodávajú našej spoločnosti kvalitu, inovatívnosť a vedecky podložené nástroje, ktoré zatiaľ na Slovensku nie sú naplno využívané. Navyše prináša aj jedinečné spojenie biznisu a psychológie. Je trénerkou soft skills, senior konzultantkou, psychologičkou a koučkou. Je hlavnou garantkou programu EAP (Podpora zamestnanca).

Mgr. Miroslava Prekopová / Junior Consultant

Miroslava pracuje v Scott&Hagget Slovakia s.r.o. ako konzultantka a soft skills trénerka. Špecializuje sa na komunikačné tréningy, akými sú napríklad profesionálna prezentácia a efektívna komunikácia v slovenskom aj anglickom jazyku. Využíva skúsenosti zo svojej 6ročnej praxe lektorky angličtiny a biznis angličtiny a je dôležitou podporou tímu vo všetkých projektoch.

Spolupracujeme s tímom externých konzultantov